מנעול חשמלי חכם – הטכנולוגיה החדישה ביותר לשירותכם

למידע נוסף אנא השאירו פרטים

נוחות, ביטחון ואיכות חיים

כשאנחנו בונים בית, משפצים את הבית או סתם רוצים להתחדש, אנחנו חושבים על כל האספקטים של הבית וכיצד אנחנו יכולים לשפר לעצמנו את הסביבה ואת איכות החיים. האם יצא לכם לחשוב על הוספת מנעול חשמלי חכם לבית? לא שיפוץ רציני, לא משבר קריטי, סתם מנעול חכם, חשמלי, איכותי שיעזור לבית שלכם גם להיות טכנולוגי יותר, גם להיות בטוח יותר וגם, הרבה יותר נוח.

היכולות שאנו מקבלים בשימוש במנעול חשמלי חכם

נתחיל ביכולות הטכנולוגיות של מנעולים חשמליים לבית. כיום, המנעולים החכמים, יודעים לאפשר לנו יכולות שונות ושימושיות במיוחד:

  1. שליטה באמצעות אפליקציה – שליטה מוחלטת במנעול שלנו, באמצעות אפליקציה ייעודית. לאפליקציה אפשר להוסיף גם מצלמה, כך שאנו יכולים לראות מי נמצא בדלת בזמן נתון ולהחליט אם לאפשר לו להיכנס או לא. מעבר לזה, ניתן להגדיר באפליקציה מורשים, שעות כניסה ויציאה, לשלוט בנעילה מרחוק ובשילוב המצלמה, זוהי אפשרות מעולה לשמירה על הבית שלנו ולתחושת הביטחון האישית והמשפחתית שלנו
  2. בחירה באמצעי הפתיחה – כמות ומגוון המנעולים החכמים שיש כיום בשוק, היא עצומה. אנחנו חיים כיום בעולם, בו ניתן לפתוח את דלת הכניסה שלנו, באמצעות כל דבר אפשרי כמעט. באמצעות טביעת האצבע שלנו, באמצעות זיהוי העין שלנו, באמצעות זיהוי פנים, באמצעות כרטיסים חכמים אשר קודדו מראש בהתאם להרשאות הרצויות, באמצעות טכנולוגיית זיהוי מתקדמת של האדם, באמצעות טכנולוגיית RF ועוד. כמובן, שלכל אפשרות יש את היתרונות שלה וכן, גם את העלויות שלה. כמובן, שככל שנבחר בשיטה מתקדמת ומאובטחת יותר, המחיר יהיה יקר יותר ולא בטוח, שזה מה שאנחנו צריכים בבית שלנו.

אז איך יודעים במה לבחור? מתייעצים עם מומחים בתחום כמובן. אנחנו, מומחים בטכנולוגיות של מנעולים חכמים וחשמליים לבית. נשמח לעמוד לרשותכם בעצה, בהתאמה ובמכירה של מנעולים חכמים מותאמים לצרכים שלכם ולאורח החיים שלכם.