מנעול חכם לדלת – חוות דעת

דלתות ומנעולים חכמים

למידע נוסף אנא השאירו פרטים

מה יש למומחים, לומר על מנעולים חכמים לדלת?

לנו, כאנשי מקצוע האמונים על מתן שירות ללקוחות שלנו בתחום המנעולים החכמים והדלתות החכמות, חשוב תמיד לשמוע את כל הצדדים בנוגע למוצרים שאנו מציעים ללקוחות שלנו. גם את צד המומחים וגם את צד הלקוחות.

למה חשוב לשמוע את כולם כשזה מגיע למנעולים חכמים?

פשוט מאוד, כי כולנו מונעים מאינטרסים שונים ומסתכלים על הדברים אחרת. אנחנו מבינים, כי מומחי האבטחה שנתייעץ איתם ונבקש מהם חוות דעת על מנעול חכם לדלת, יסתכלו על הפן של הביטחון, הקושי לפרוץ את הדלת והיתרונות האבטחתיים במנעול שאנו מציגים להם.

לעומת זאת, הלקוחות שנשאל את חוות דעתם בנושא, כנראה שהמיקוד שלהם יהיה גם בנוחות השימוש, בקלות ההתקנה וההגדרה של המנעול, איך זה שיפר להם את איכות החיים וכו'. ולכן, שני הצדדים חשובים ורק לאחר קבלת חוות דעת מלאה, אנו מרגישים בנוח להציע לכם מנעול חכם, בידיעה שהמוצר שאנו מציעים לכם הינו איכותי ואמין ואנו עומדים מאחוריו.

חוות דעת מומחים:

ביקשנו ממומחי אבטחה לבחון את המנעולים החכמים שלנו לדלת שלכם וזה מה שהיה להם לומר:

"אין ספק, שכאשר בוחנים את המנעול החכם לדלת, לעומת מנעול רגיל הכולל כניסה עם מפתח, ישנה עדיפות משמעותית למנעול חכם איכותי. מעצם הוויתור על השימוש במפתח, אנו בעצם מורידים אחוז גבוה מהסיכון לפריצה. כיום, ב 30% מהפריצות שאנו חוקרים, הסיבה לפריצה היא שכפול של המפתח, בלי שהדיירים בבית הרגישו. מעבר לזה, הפריצה עצמה לדלת חכמה, הינה מורכבת יותר, מאתגרת יותר ודורשת התמחות, שלפורץ הפשוט פשוט אין. אז נכון שאין מנעול שבטוח במאת האחוזים ולכל מנעול אפשר לפרוץ, אבל כשצריך לבחור בין מנעול איכותי יותר, בטוח יותר, עם קושי משמעותי רב יותר לפריצה, אנחנו יודעים במה אנחנו בוחרים".

.