מנעול חכם חבוי לדלת שלכם

למידע נוסף אנא השאירו פרטים

הפתרון האלגנטי לבית שלכם

כשאנחנו מציעים ומספרים לאנשים מנעולים חכמים, במקרים רבים אחת ההתנגדויות המשמעותיות שאנו שומעים מלקוחות, היא הנראות של המנעולים החכם.

לא פלא שיש התנגדות לכך כי לרוב, עד לא מזמן, המנעולים החכמים אכן נראו בולטים, מסורבלים קמעה ולא תמיד התאימו לעיצוב המקום, הסביבה או הדלת.

מנעולי חכם חבוי שמותאם לעיצוב שלכם

בשנים האחרונות, בוצעו שיפורים רבים, במנעולים החכמים באופן כללי ובמנעולים חכמים אסתטיים, באופן מיוחד. חברות המפתחות מנעולים חכמים, הבינו שהחלק האסתטי במנעול, הוא חשוב לפחות כמו הביטחון והנוחות במנעול שאנו רוכשים מהם. לכן, מיטב המוחות ומעצבי המוצר, שאלו, חקרו, הבינו מה חשוב ללקוחות ובהתאם לכך, המציאו את המנעול החכם החבוי.

מהו מנעול חכם חבוי?

מנעול מיוחד, אשר נפתח באמצעים טכנולוגיים ללא שימוש במפתח (עם שימוש בחיישן קירבה, עם טכנולוגיית RF , עם טביעת אצבע או עם כל טכנולוגיה חכמה שקיימת כיום בשוק לפתיחת דלתות חכמות) בעיצוב מיוחד, אשר מאפשר למנעול להיות חבוי ומוסתר בתוך הדלת וממש להיות בלתי נראה. וכך, אנו מקבלים בעצם, דלת מעוצבת בהתאם לטעם שלנו ללא כל סימן למנעול מכל סוג ובכל זאת, הדלת מאובטחת בצורה מלאה ואיכותית ומאפשרת כניסה רק למי שמורשה לכך.

סוגי מנעולים אלה, אהובים במיוחד על מעצבים ואדריכלים מכיוון שהם מאפשרים להם להתאים את המנעול לעיצוב שלהם ולא להתמודד אתו בשילוב שלו בחלל המעוצב מצד אחד ומהצד השני, לאפשר ללקוחות שלהם להנות מכל היתרונות של מנעול חכם.

ישנן אופציות רבות של חברות שונות המציעות מנעול חבוי חכם. כמובן שלכל אחת מהן, יש את רשימת היתרונות והחסרונות שלה. הידע המקצועי שיש לנו בתחום, יכול לעמוד לרשותכם ביצירת קשר אתנו.