בחירה במנעול חכם לדלת עם כרטיס

למידע נוסף אנא השאירו פרטים

נוחות, ביטחון וניהול הרשאות נכון

במקומות רבים, כבר מיישמים את האפשרות הנוחה והאיכותית של התקנת מנעול חכם לדלת עם כרטיס כניסה, שרק באמצעותו ניתן להיכנס.

הטכנולוגיה קיימת כבר שנים רבות, אך לקח זמן עד שמקומות עבודה, מתחמי משרדים ומגורים משותפים, השכילו להבין שזאת הדרך הנכונה והנוחה, לאפשר כניסה עצמאית וקלה, לרשימת המורשים אשר אתם מעוניינים שיוכלו להיכנס למתחם שלכם.

איך עובד מנעול דלת עם כרסיס?

מנעול דלת חכם, הנפתח עם כרטיס, משתמש בטכנולוגיה הנקראת RF והיא טכנולוגיית קירבה שיודעת לקרוא קוד, הנצרב על הכרטיס שאותו מפעילים מראש.

את הקוד שהמנעול קרא, הוא בודק ברשימת הקודים המורשים לכניסה. במידה והקוד הייחודי (קוד נפרד וייחודי לכל כרטיס שאנו מנפיקים לעובדים שלנו), נמצא ברשימת הגורמים המורשים לכניסה למתחם, הדלת תיפתח בפני מחזיק הכרטיס והוא יוכל להיכנס.

איך מנהלים את זה?

את ההרשאות לפי כרטיס, מנהלים באמצעות תוכנה פשוטה המאפשרת לנו להגדיר את רשימת המורשים שלנו, לתת שם לכל כרטיס שאנו "מחלקים" לעובדים או לשותפים במתחם וכך, בעצם לנהל את רשימת המורשים בצורה קלה, גמישה ונוחה להגדרה ראשונית ולתפעול ושינויים לאחר מכן.

היתרונות עבורכם

מעבר ליתרון הברור של חסכון בשומר בכניסה לבניין או למתחם, שיבדוק ויסנן את הנכנסים, ישנו יתרון מאוד ברור של רישום מסודר ואוטומטי של כל הנכנסים למתחם שלכם. בקלות רבה, ניתן לשמור היסטוריית כניסות ובך, להגביר משמעותית את רמת הידע שלכם, את רמת השליטה שלכם וכמובן, את האבטחה והביטחון של המתחם שלכם.

במידה ואינכם בטוחים באיזה סוג מנעול לבחור, ומה יתאים לעסק שלכם, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהמלצה מתאימה, לצרכים שלכם ולסוג הכניסה שיש לכם.