נוחות ובטיחות משולבים יחד

למידע נוסף אנא השאירו פרטים

מנעול ביומטרי לדלת כניסה ולדלת פנים

כמה פעמים שכחתם את המפתח? כמה פעמים הילד איבד את המפתח? ואם יש לכם דלת בבית שאתם רוצים שלא יכנסו אליה, למשל הדלת למשרד שלכם. באמת יש לכם כוח להתעסק עם מפתחות? לזכור איפה הנחתן אותן, לזכור לנעול ועוד?

אין ספק שהתעסקות עם מפתחות, היא דבר מיושן. זה לא נוח, זה מצריך מאתנו לזכור ולהזכיר ולמצוא פתרונות כששוכחים. לא חבל?

אין צורך להתפשר או להתאמץ, בוחרים במנעול ביומטרי איכותי

במנעול ביומטרי הדלת נפתחת בקלות ובמהירות וללא צורך במאמץ או בתזכורות שונות ואיכות החיים שלנו משתפרת פלאים.

כיום, קיימים בשוק סוגים שונים של  מנעולים ביומטריים, העובדים על מנגנונים שונים, בטכנולוגיות שונות, בדרגות בטיחות שונות וכמובן, במחירים שונים.

המגוון הרחב הקיים בשוק, מאפשר לנו הלקוחות, להתאים את המנגנון הנכון והמתאים ביותר, לצרכים שלנו, לרצונות שלנו ולאיכות החיים שלנו.

מהם השיקולים בבחירת מנעול ביומטרי לדלת חוץ ולדלת פנים?

קודם כל, נתחיל מזה שזה לא מוזר לשים מנעול ביומטרי בתוך הבית. גם אם אנחנו רוצים פרטיות או סודיות מחלק מתושבי הבית שלנו (בבית משותף, בבית משפחתי בו הילדים יכולים להיכנס, או במשרד בו אנו רוצים אינטימיות ופרטיות ושלא יכנסו לנו למשרד הפרטי שלנו). ההפך, כיום מקובל יותר לשים מנעולים ביומטריים גם בדלתות פנים ובכך, לאפשר לנו את מקסימום הפרטיות וההגנה על עצמנו.

השיקולים שלנו בבחירת מנעול צריכים להיות מורכבים מקודם כל משאלת הבטיחות – מהיר רמת הבטיחות שחשובה לנו בכניסה לדלת. ישנן רמות שונות של איכות ושל הגדרות, מהן נוכל לבחור. לאחר מכן, כמובן שגם רכיב המחיר הוא חשוב ומהותי ותהיה לו השפעה בבחירת המנעול המתאים לנו. בשילוב כל השיקולים, אין לנו ספק שתמצאו את המנעול הנכון לכם ולצרכים שלכם.