רוצים לדעת יותר על ידית דלת חכמה?

למידע נוסף אנא השאירו פרטים

הגעתם למקום הנכון!

כולנו כבר שמענו על בית חכם, על מזגן חכם, על רכב חכם ועוד. כל החפצים סביבנו הולכים ונהיים חכמים יותר ובזכות הטכנולוגיה שהולכת ומתפתחת עם השנים, כאשר כולם בתחרות לפריצה החדשה בעולם הטכנולוגיה, אנחנו נהנים מהתחרות על הכיס שלנו, על תשומת הלב שלנו ועל ההתפעלות שלנו ובזכות כל אלה, אנו גם זוכים ונהנים משדרוג משמעותי באיכות החיים שלנו.

איפה זה מגיע לידי ביטוי בדלתות, ידיות ומנעולים חכמים?

כשמסתכלים על עולם הדלתות החכמות, הידיות החכמות והמנעולים החכמים, מבינים שכל הפיתוחים שקורים ומתרחשים שם בחוץ בעולם הגדול, נועדים כדי לשפר את הכניסה והיציאה שלנו ממקומות, מתוך מחשבה על הצרכים שלנו, על מה חשוב לנו ועל הנוחות שלנו.

האפשרויות בבחירת ידית דלת חכמה

ישנם סוגים שונים של ידיות לדלתות חכמות אשר קודם כל, נחלקות לשני סוגים עיקריים:

  • דלת חכמה שמגיעה כבר עם ידית חכמה – דלת שתוכננה, עוצבה ויצאה לפועל כבר כדלת חכמה שמגיעה אלינו מוכנה לשימוש במגוון רחב של דגמים ובמגוון רחב של שיטות חכמות לפתיחת הדלת
  • ידית חכמה המתאימה לדלתות שונות – הלבשה של ידית חכמה המגיעה כמוצר בפני עצמו, על דלת קיימת או דלת רגילה שאנו מזמינים במקום אחר. הידיות גם הן מגיעות במגוון רחב של עיצובים, גדלים, סגנונות וצבעים, בכדי להתאים בצורה מקסימלית לדלת שבחרתם. אז גם אם הזמנתם דלת מעוצבת מיוחדת וייחודית לכם, את הידית שלכם, תוכלו להפוך לחכמה בקלות ובנוחות

לאחר שבחרתם את סוג הדלת הרצויה לכם, גם בידית עצמה, תוכלו לבחור את סוג הפתיחה המתאימה לכם. האם נוח לכם לפתוח את הדלת עם אפליקציה? (מאפשר גם פתיחה מרחוק לילד למשל), האם נוח לכם יותר דלת שנפתחת באמצעות טביעת אצבע? או אולי בכלל באמצעות קוד שמכניסים לדלת על לוח מיוחד? הכל אפשרי, הכל קיים. הבחירה היא שלכם.