דלת כניסה חכמה – החידוש הנכון לבית שלכם

למידע נוסף אנא השאירו פרטים

כל מה שרציתם לדעת, על דלתות חכמות לבית שלכם

כאשר חושבים על זה, יש דברים רבים בחיים שלנו, שנשארו בדיוק אותו הדבר מזה שנים רבות. תחשבו על הדברים הפשוטים בחיים שלכם, מארזים של אוכל, התיקים שלנו ואפילו הדבר הקטן ובין החשובים בחיים שלנו והוא מפתח הכניסה לבית שלנו.

אתם תשאלו ובצדק, אם זה עובד מזה שנים רבות, וזה פשוט, למה בעצם לשנות ולהחליף, ואם לשנות, אז מה האלטרנטיבות?

מביאים את הטכנולוגיה אל דלתות כניסה חכמות

בשנים האחרונות, קרו מספר התפתחויות טכנולוגיות מדהימות, אשר מגיעות סוף סוף, גם לדברים הכי קלאסיים בחיים שלנו. הדלת והמפתח שלנו. אם אתם פותחים את הטלפון שלכם, באמצעות טביעת אצבע או זיהוי פנים, למה שלא תעשו זאת גם בבית שלכם. בדלת הבית שלכם, המקום הכי חשוב לנו בעולם?

מה חשוב לדעת על דלתות חכמות?

בחירת רמת האבטחה המתאימה לכם – קיימות כיום דלתות חכמות בעלי מנגנונים שונים, המאפשרים לפתוח את הדלת ולנעול אותה, במגוון דרכים המייתרות את הצורך במפתח.

במגוון הדלתות החכמות הקיימות כיום, ניתן לבחור כיצד לפתוח את הדלת. את הדלת ניתן לפתוח באמצעות אפליקציה בטלפון, קריאת טביעת אצבע באמצעות חיישן ביומטרי, באמצעות שימוש בקוד או באמצעות שלט רחוק

אין יכולת שכפול – היתרון המשמעותי והגדול של דלתות כניסה חכמות, הוא ביטול האפשרות לגניבה של המפתח שלכם או שכפול שלהן ובכך, הגברה משמעותית של הבטיחות שלכם מפני פריצות.

אין יותר "שכחתי מפתח" – ברגע שפתיחת הדלת מתבצעת עם משהו שנמצא אתכם תמיד כמו הטלפון הסלולרי שלכם, או האצבע שלכם, אין יותר לזכור לקחת מפתח או להיקרא באמצע היום, לפתוח את הדלת לילד או לבן הזוג.