רכישת דלת חכמה לכלב

למידע נוסף אנא השאירו פרטים

השקט שלכם, הנוחות שלהם

אנחנו בטוחים שאתם מכירים את זה, שהכלב שלכם משגע אתכם להיכנס ולצאת לגינה או לחצר. העמידה הזאת ליד הדלת, הנביחות והפנים האלה שאי אפשר לעמוד בפניהן. ומה שקורה בסוף, זה שאנחנו נהיים השוערים האישיים של חיות המחמד שלנו וצריכים לפתוח ולסגור להם את הגישה החוצה, כל הזמן.

עם התקדמות הטכנולוגיה, גם על חיות המחמד שלנו ועל איכות החיים שלנו חושבים המפתחים ומבינים, שפתרון איכותי, יש לו שוק וירכשו אותו אנשים רבים. ואכן, הפתרון החכם שאנו מציעים, הולך ותופס תאוצה, כאשר כל בעלים של כלב, שיש לו גישה החוצה, מתלהב מהרעיון ומחליט לרכוש אותו ובצדק.

הפתרון האיכותי לכניסה ויציאה של הכלב שלכם

הכירו את הדלת החכמה לכלב שלכם. דלת המגיעה בגדלים שונים ובעיצובים שונים ומאפשרת לכלב שלכם לצאת החוצה בנוחות ולהיכנס חזרה, ללא צורך בעזרה שלכם.

איך זה עובד? פשוט מאוד. באמצעות הגדרה פשוטה ומהירה, מתבצעת פעולה חד פעמית ראשונית של הגדרת השבב של הכלב שלכם במנגנון של הכלב ומאותו הרגע, הכלב שלכם בלבד, יוכל להיכנס ולצאת בקלות. הדלת מזהה את השבב הייחודי של הכלב, עושה ולידציה כי אכן מדובר בשבב של הכלב שלכם ומאותו הרגע, נפתחת הנעילה של הדלת והכלב או הכלבה שלכם, יכולים להיכנס ולצאת בקלות ובפשטות לאזורי החוץ של הבית שלכם.

לסיכום, היתרונות המשמעותיים של דלת חכמה לכלב:

  • עצמאות – בעל החיים שלכם מקבל עצמאות מלאה ואינו תלוי בכם בכניסה ויציאה וכך, אינכם צריכים להיות זמינים לו תמיד כשהוא רוצה לצאת או להיכנס ובמידה והשטח בחוץ, הינו מגודר ובטוח, אתם אפילו לא צריכים להישאר לידו
  • צמצום פספוסים בבית – במידה ולא הספקתם להוציא את הכלב, או שלמרות שיצאתם, הכלב מרגיש צורך להשתחרר, הכלב יכול לצאת בצורה עצמאית החוצה ושן, לעשות את צרכיו. פחות פספוסים, פחות ניקיונות, הרבה יותר איכות חיים

שואלים איך לא חשבו על זה קודם? גם אנחנו!