מזיזים את הדלתות שלנו קדימה לעתיד

למידע נוסף אנא השאירו פרטים

דלתות הזזה חכמות בטכנולוגיה מתקדמת

הידעתם שיש כיום גם דלתות הזזה חכמות? אנו מצפים תמיד, שדלתות חכמות יהיו תמיד הדלתות הסטנדרטיות, אשר נפתחות בצורה רגילה ורק המנעול שלהן, יפתח באמצעות מנגנון פתיחה מתוחכם וחכם באמצעות טביעת אצבע, זיהוי פנים, אפליקציה או בכלל צ'יפ מיוחד שניתן למורשי הכניסה שלכם. אך המצב הטכנולוגי ועם הפיתוחים הטכנולוגיים כיום הרבה יותר מאפשר פתרונות חכמים לכל סוגי הדלתות שקיימות.

חשוב לדעת, שכיום גם דלתות הזזה יכולות להיות חכמות ולהיפתח באמצעים חכמים מיוחדים, אשר מאפשרים כניסה ללא מגע יד אדם ובהתאם להרשאות, שמתאימות לכם.

למי מתאימות דלתות הזזה חכמות?

  • למפעלים שזקוקים לכניסה ללא מגע יד אדם – במפעלים, בחדרי ניתוח, בכניסה למחסנים, במקרים רבים הידיים שלנו לא יכולות לגעת בדלת ואפילו לא בכרטיס שנעביר כדי לפתוח את הדלת. דלת הזזה חכמה, פותרת את הבעיה ובאמצעות מבט פשוט לכיוון הדלת, הדלת מזהה את האדם ויכולה להיפתח עבורו במידה והוא רשאי להיכנס
  • למראה אלגנטי – דלת הזזה, משדרת אלגנטיות ומתאימה לעיצוב אלגנטי. בעיקר אם מדובר בדלת חכמה בעלת פתיחה שקטה. ישנן דלתות חכמות אשר נכנסות לתוך הקיר וכלל לא נראות ושילוב של העיצוב והטכנולוגיה, מייצרת דלת מרשימה לבית, למשרד, למלון ולכל מקום

בחירה בדלתות חכמות נכונות לכם, היא אינה בחירה פשוטה או קלה. ישנו צורך להתאים את הדלת החכמה שתענה על הצרכים שלכם מצד אחד ומצד שני, תספק נוחות למי שהולך להשתמש בה.

לפני שבוחרים את הדלת החכמה הנכונה לכם, יש לפרוט את השימושים בדלת, את המצב של מי שמשתמש בדלת, את היתרונות שחשוב לכם שיהיו בדלת שלכם ורק משם, לקבל את ההחלטה על דלת ההזזה החכמה שמתאימה לכם.